Якщо з українською мовою

В тебе, друже, не все гаразд,

Не вважай її примусовою,

Полюби, як весною ряст.

Примусова тим, хто цурається,

А хто любить, той легко вчить:

Все, як пишеться, в ній вимовляється, –

Все, як пісня, у ній звучить.

(Д. Білоус)

У День української писемності та мови (9 листопада) у технікумі відбувся перший  етап  Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, у   якому взяли участь студенти I-II-х курсів.

З метою підвищення рівня мовної освіти студенти і викладачі взяли участь у написанні загальнотехнікумівського диктанту  «Наші пісні»

Усі студенти  та викладачі  прилучилися до акції “Одягни вишиванку”.

Викладачі української мови і літератури організували виставку словників, довідників з української мови «Не бійся заглядати у словник…».

Класними керівниками були проведені виховні години «У слові рідному велика сила є…»

Найкращі знання з української мови виявили такі студенти:

І місце –Жура Вікторія Олександрівна,   студентка II курсу, групи Т-1-11-16,

ІІ місце –Мірошніченко Марія Олександріва,    студентка I  курсу, групи СП-8-09-17;

ІІІ місце –Дудник Анастасія Віталіївна , студентка І курсу, групи ХТ-4-09-17.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!

Українською мовою розмовляли наші діди та прадіди, а матері та бабусі співали колискові. Шануйте і любіть рідну мову, піклуйтеся про неї, розкривайте для себе її велич і могутню силу. Збережіть її в усій чудовій красі для себе й наступних поколінь, гордо всім заявляючи: «Я – українець! Син чи донька цієї землі. Я пишаюся цим, люблю свій народ, свою землю, свою  мову!»

Також у цей день 78 студентів-першокурсників долучилися до живої мови, переглянувши у Будинку культури ім. І. Кулика виставу І. Карпенка-Карого «Мартин Боруля»