Хто зверху?»

Напередодні 8 Березня Студентська рада коледжу під керівництвом практичного психолога Півненко А.С. провела конкурсно-розважальну програму «Хто зверху», під час якої студенти мали змогу все ж таки вирішити, хто ж зверху: дівчата чи хлопці.

У нелегкій боротьбі команда хлопців (Крикун Владислав, Білоокий Роман, Згарський Олександр, Плюта Петро) та команда дівчат (Федорук Діана, Підплета Аліна, Московець Ірина та Шаповал Дарина) змагалися за перемогу. Визначати предмети із закритими очима, вгадувати пісні, складати слова на швидкість – це лише невеликий перелік того, із чим довелося зіткнутися командам під час гри.

Все ж команда дівчат виявилися спритнішою, здобула бажану перемогу та приємний подарунок у вигляді торту. Та після гри дівчата разом із хлопцями відмітили цікаво та весело проведений час та відсвяткували 8 Березня.

В кінці конкурсно-розважального свята заступник директора з виховної роботи Гущина А.В. привітала Зайченка Ігоря, студента групи ХТ-12 із одержанням диплома  лауреата II ступеня у номінації «Театральне мистецтво» (V вікової категорії ) I Всеукраїнського дистанційного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Зіркова зима» в рамках мистецького проекту «SPLASH of ART», та  музичного керівника Тарасенка М.М.  з одержанням подяки за вагомий внесок у справу духовного відродження, виховання підростаючого покоління, популяризацію театрального мистецтва та високий професіоналізм.

На завершення, хлопці коледжу привітали усіх жінок та дівчат, які працюють та навчаються у коледжі з 8 Березня та побажали, щоб їхні серця належали тим, хто любить і обожнює їх, щоб кожен день всі жінки та дівчата відчували турботу, відданість, вірність, допомогу і підтримку!