6 жовтня 2016 року у технікумі було проведено І етап XVII Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка серед творчо-обдарованих студентів І-ІІ курсів.

Викладачі української мови та літератури Гущина А.В., Назаренко І.Л., Цибрій А.Б. провели даний захід з метою утвердження державного статусу української мови в країні, піднесення її престижу серед студентської молоді, виховання пошани до культури і традицій українського народу, формування почуття патріотизму і віри в щасливе майбутнє української держави, про яку мріяли та писали у своїх творах Тарас Шевченко, Леся Українка, Іван Франко.

Завданням конкурсу було написати «Лист до Івана Яковича Франка», адже 2016 рік, відповідно до Указу Президента України, оголошено роком вшанування пам’яті відомого на весь світ письменника, філософа, перекладача, драматурга, громадського діяча, політика та ученого.

Учасники конкурсу висловлювали свою громадську позицію та власне ставлення до унікальної особистості, українського пророка, який у своїх творах закликав нащадків до духовної єдності у боротьбі за національне й державне відродження української нації.

За результатами конкурсу

І місце – Дежефі Лаура, студентка групи ТКД 9-09-15;

ІІ місце – Сидоренко Юлія Русланівна, студентка групи Б 7-09-15,

Захарченко Ірина Борисівна, студентка групи Б 6-09-14;

ІІІ місце – Рибальченко Марія Андріївна, студентка групи Ф 1-09-16,

Халімон Валерія Валеріївна, студентка групи ПТ 1-0916

Бажаємо переможцям подальших творчих успіхів!