27 квітня переможці олімпіади з англійської мови, яка проводилась в рамках тижневика іноземних мов у Черкаському комерційному технікумі Таран Анастасія та Матвєєв Іван з честю представили наш навчальний заклад на І Обласній олімпіаді з англійської мови  серед студентів закладів вищої освіти  І-ІІ рівня акредитації Черкаської області, яка проходила на базі  Черкаського художньо-технічного коледжу.

Наші учасники з честю представили навчальний заклад і були відзначені подяками за успішний крок на шляху особистісного розвитку та волю до перемоги. Робота викладачів ЧКТ, які долучились до підготовки своїх студентів до цих відповідальних інтелектуальних змагань, Луценко Г.М. та Голуб О.А. також була відзначена подяками. Бажаємо учасникам олімпіади успіхів у навчанні та підкорення нових вершин у вивченні англійської мови!!!