ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКИХ ЕСЕ «АКУЛИ ФІНАНСІВ БІЗНЕСУ»

Студентки спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»  Бойко Інга — група Ф-5-09-18 та Гуменюк Євгенія – група Ф-3-09-17 під керівництвом викладача технікуму Мойсеєвої Л. Й. 21 жовтня 2019 року взяли участь у І етапі ІІ –го Всеукраїнського конкурсу учнівських есе «Акули фінансів бізнесу», який організувала Кафедра корпоративних фінансів і контролінгу Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана в рамках Тижня фінансової грамотності 2019 і проекту з пошуку талановитої та ініціативної молоді.

Студентки підготували есе за наступними темами:

Бойко Інга – «FinTech як драйвер розвитку корпоративних фінансів»;

Гуменюк Євгенія – «Фінансова безпека бізнесу: як досягти?».

Робота кожним учасником виконувалася у вигляді презентації.

У результаті виконання презентацій студенти значно підвищили свої знання щодо обраного напряму роботи.

За результатами І етапу журі конкурсу Бойко Інга отримала сертифікат.

Журі відібрало роботу Гуменюк Євгенії, яка містила власні судження автора і відповідала принципам актуальності, правдивості, обґрунтованості та науковості. Її есе було опубліковано на офіційному сайті університету та Євгенія разом з науковим керівником Мойсеєвою Л. Й.  отримала запрошення на участь у ІІ етапі — Фіналі конкурсу, який відбувся 08 листопада у ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»

Під час проведення фіналу Гуменюк Євгенія виступила із захистом своєї презентації, у якій повно розкрила тему, навела під час виступу додаткові аргументи, положення , приклади, рекомендації та висновки; відповіла на запитання від журі конкурсу та усіх присутніх.

За наслідками результатів конкурсу презентацій Гуменюк Євгенія посіла ІІ місце. ІІ нагородили Дипломом переможця ІІ Всеукраїнського конкурсу учнівських есе «Акули фінансів бізнесу» за ІІ місце та цінними призами від організаторів.

Отже, вітаємо Гуменюк Євгенію та її наукового керівника

Мойсеєву Л. Й. з перемогою та бажаємо подальших успіхів!