15 грудня 2016 року в місті Києві відбувся II Всеукраїнський з’їзд органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів України. Делегатом від Черкаського комерційного технікуму була голова студради Білоконь Ольга. Від студентського самоврядування вищих навчальних закладів Черкащини, також приймали участь представники Черкаського державного технологічного університету та Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

З’їзд відбувся за ініціативи Української асоціації студентів. Представники навчальних закладів вирішували важливі питання, що стосуються діяльності ВНЗ, розглядалися питання участі студентів у забезпеченні якості освіти, зокрема, у діяльності Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Найбільш гарячі дискусії та обговорення велися довкола останніх пропозицій щодо змін у системі стипендіального забезпечення, оскільки це питання стосується кожного студента.

Студентська молодь – найактивніша частина суспільства, сповнена нових ідей, творчих проектів та починань, тому її участь в таких засіданнях та прийнятті рішень щодо свого майбутнього є необхідною та важливою в сучасних умовах.