14 вересня на виховну годину з інформацією про Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр  до соціальних працівників групи СПфб-1 та Спфб-4 завітав тренер освітніх програм для молоді Микола Максьома. Окрім цього, він є громадським активістом організації «АЙСІТІ ЧЕ» («ICITY CHE»).

Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр – це простір для молодіжного розвитку.

Сюди приходять молоді люди різного віку, походження, рівня розвитку та інтересів.

Саме тут можна знайти різноманітну підтримку та ресурси для реалізації себе та своїх ідей і проєктів : настільні ігри («Монополія. Черкаси», «Cash FLOW»), фото-відео зона, доступ до Wi-Fi, зона відпочинку, клуби за інтересами, книжкова полиця, кінопокази, майстер-класи для молоді різного віку, консультації, навчання волонтерів, благодійні та соціально важливі акції, турніри, вишколи, тренінги, екскурсії, поїздки, розіграші, фестивалі, цікаві статті та підбірки для кожного, онлайн опитування, челенджі. Іноді це може бути звичайна порада чи дружня розмова.

В Черкаському обласному молодіжному ресурсному центрі можна знайти партнерів, однодумців та друзів, розвинути свої навички й здобути нові знання з бажаної тематики.

В Молодіжному ресурсному центрі тепло приймуть відвідувачів не тільки кавою і смаколиками, але й посмішкою.

Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр розташований за адресою:

м. Черкаси, вул. Хрещатик 193 навпроти Черкаського міського дитячого парку (зупинка громадського транспорту «Площа Слави»).