Сьогодні Україна переживає важкі часи в своїй багатовіковій історії. Під загрозою опинилася територіальна цілісність, незалежність нашої держави, мир і спокій на нашій землі. В Україні триває неоголошена війна. Сьогодні вже чимало українських сімей відчули жахливі наслідки війни, втративши своїх рідних і близьких. Ми всі глибоко співчуваємо цим родинам.

Юні, молоді, мужні, завзяті, незламні та готові власними життями боронити наш мир і спокій. Такі різні долі, але об’єднані в одну єдину фронтову долю бійців і волонтерів АТО. Об`єднані любов`ю до Батьківщини, боротьбою за цілісність і незалежність України, за наше щасливе майбутнє.

З метою національно-патріотичного виховання студентів технікуму була проведена виховна година в групі ХТ-3, на яку було запрошено колишнього бійця АТО, керівника прес-служби штабу самооборони м. Черкаси, добровольця-ветерана національної гвардії України батальону ім. Кульчицького Олексія Семенюка. Олексій пробув в зоні проведення АТО 2,5 роки і поділився зі студентами своїми враженнями від подій, які відбуваються на сході нашої країни. Розповів студентам в яких непростих  умовах проживають наші військовослужбовці, які запеклі бої ведуться за територіальну цілісність нашої держави, про героїзм наших воїнів на передовій. Як разом із батальйоном Нацгвардії охороняв Слов’янськ від терористів.

Сьогодні український народ виявляє високу національну згуртованість, політичну свідомість та волю. Ми повинні довести усьому світові, майбутнім поколінням, що Україна була, є і буде. І ніхто не сміє посягати на її незалежність і суверенітет. Слава Україні! Героям Слава!