27 листопада 2020 року з метою підвищення рівня фахової майстерності та професійно-практичної підготовки молодших спеціалістів у Коледжі технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки в м. Луцьку.
В зв’язку з епідеміологічною ситуацію в країні, організаторами конкурсу було прийнято рішення провести IXМіжнародний фестиваль фахової майстерності «КомерцФест» через використання платформи «Zoom».
У конкурсі взяли участь 7 команд із студентів товарознавчо-комерційних спеціальностей різних навчальних закладів України, зокрема Черкаський комерційний технікум, Чернівецький державний комерційний технікум, Луцький кооперативний коледж, Коледж технологій, бізнесу та права СНУ ім. Лесі Українки, Волинський технікум НУХТ , м. Кропивницький, м. Рівне.
На Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності з ентузіазмом відстоювала честь свого навчального закладу і гідно його представляла наша команда «ЧКТ» за участю студентів групи ПТ – 5 – Філімонової Анни, Літвін Аліни, Кріля Андрія і Курки Марини під керівництвом завідувача відділення підприємництва Хохлової Любові Михайлівни, викладача організації торговельних процесів, товарознавства непродовольчих товарів, а також голови циклової комісії спеціальних дисциплін підприємництва, торгівлі та фінансів, викладача товарознавства продовольчих товарів, комерційної діяльності та маркетингу Ананьєвої Інни Анатоліївни.
Учасники змагалися у таких конкурсах:
І – «Товарознавець непродовольчих товарів» (Філімонова Анна)
ІІ — «Сучасний маркетолог» (Кріль Андрій)
ІІІ – «Товарознавець продовольчих товарів» (Літвін Аліна)
ІV – «Організація торговельного процесу» (Курка Марина)
Всі студенти на високому рівні продемонстрували знання, вміння, професійні навички і таланти у торгівельній справі, яка є невід’ємною частиною нашого життя.
За результатами конкурсу учасники команди «ЧКТ» отримали диплом лауреата у номінації «Прогресивні та сучасні підприємці» та незабутні враження про конкурс!
Вітаємо команду! Так тримати! Бажаємо успіхів у майбутній професійній діяльності!