2 жовтня в світі відзначається Міжнародний день ненасильства. Це свято закликає людей відмовитися від насильства в усьому світі. Нині серед молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного одне до одного. Інтернет прийшов у життя людини, ставши невід’ємною частиною нашого життя. З’явилася новітня форма агресії, що передбачає жорстокі дії з метою нашкодити, принизити людину з використанням інформаційно-комунікаційних засобів: мобільних телефонів, електронної пошти, соціальних мереж тощо – кібербулінг.

Саме в цей день в читальній залі бібліотеки технікуму відбувся захід на тему: «Кібербулінг, або агресія в Інтернеті». Метою даного заходу було ознайомлення студентів груп Ф-5, Т-5 з такими поняттями як «боулінг» та «кібербулінг». Бібліотекар Тінякова М.М. розповіла студентам про види та прояви кібербулінгу, дала поради для подолання проявів кібербулінгу. Особливу увагу студентів звернула на те, що для вирішення конфліктної ситуації необхідно звернутися до Єдиного контакт-центру юридичної допомоги, який працює цілодобово і безкоштовно в межах України, а також до Національної дитячої «гарячої лінії» для дітей і батьків по захисту прав дітей.

Бажаємо Вам безпечного спілкування в Інтернеті і добрих друзів!