Кібербулінгу – НІ!

Випускники нашого коледжу завжди конкурентоспроможні на ринку праці, а ще вони молоді, творчі, енергійні, амбіційні… – за ними майбутнє!

Майбутнє із стрімким розвитком інформаційно-комунікаційних технологій!

Майбутнє, у якому віртуальний світ існує у тісному поєднанні із реальним, зі своїми особливостями та викликами.

І вже сьогодні кібербулінг у різних його проявах набуває ознак найпоширенішого ризику віртуального спілкування у соціальних мережах.

А тому актуальною була виховна година «Це я маю знати: молодь проти булінгу» для студентів випускних груп Т-3-09-17 і ХТ-4-09-17 (кл. керівник Титаренко А.В.), яка проходила у змішаному, очно-дистанційному форматі.

У рамках виховної години студенти переглянули новий освітній чотирьохсерійний серіал «Про кібербулінг для підлітків», створений  Міністерством цифрової трансформації України за підтримки ЮНІСЕФ, пройшли поточне і підсумкове тестування, про що отримали відповідні сертифікати.

Завдяки цьому освітньому серіалу, головними учасниками якого є українська співачка Настя Каменських і акторка та блогерка Анна Трінчер, студенти вчилися правильно реагувати на кібербулінг, протистояти хейту та тролінгу, допомагати друзям-жертвам кібербулінгу, вчилися як можна припинити кібербулінг та зупинити цькування.

Отож студенти нашого коледжу проти булінгу у будь яких його проявах!