«КЛИНОПИС    ЩЕДРОГО      СЕРЦЯ» —

таку назву мала творча зустріч  із відомим  українським письменником, краєзнавцем, нашим земляком Олександром Солодаром, яка пройшла з нагоди його ювілею  14 січня 2020 р. в  Черкаській обласній бібліотеці для юнацтва ім. В.Симоненка. Студенти І-ІІ курсу спеціальності «Харчові технології» мали щасливу нагоду долучитися до щирого і запального слова справжнього патріота України і рідної Чигиринщини  та послухати барвисті, різнотематичні  ліричні  твори поета.

Студенти, викладачі української словесності  Гущина А.В. і Назаренко І.Л. із захопленням слухали цікаві розповіді пана Олександра про його історичні розвідки  минувшини козацького краю Черкащини, почули розповіді про ювіляра  майстрів художнього слова , письменників НСПУ, Людмили Тараненко, Катерини Вербівської, Володимира Поліщука, Івана Дубініна  та інших гостей зустрічі.

Такі заходи є дуже пізнавальними та корисними для студентської молоді, вони дають змогу безпосередньо познайомитись із творчими особистостями, поринути у світ справжньої художньої літератури, навіть придбати для себе збірки творів письменників.