Книга крокує до читача

Сім чудес світу створили люди в далекій давнині: величні єгипетські піраміди, прекрасну статую Зевса, висячі сади асірійської цариці Семіраміди, храм Артеміди, маяк в Олександрії. Але є ще одне чудо світу, не менш дивовижне. Воно знайоме кожному з нас і ми так звикли до цього творіння людства, що рідко замислюємося над його цінністю. А чудо це завжди під рукою і як справжній друг, готовий в будь-яку хвилину прийти на допомогу – навчити, порадити, розповісти. Це – КНИГА.

Книга входить в наше життя з раннього дитинства і ми звикаємо до неї, як звикаємо до повітря, яким дихаємо, до сонця, яке освітлює все навкруги. Як казав видатний поет Іван Франко:

Книги – морська глибина,

Хто в них пірне аж до дна,

Той, хоч і труду мав досить

Дивнії перли виносить.

30 вересня, у Всесвітній день бібліотек, в Черкаському фаховому коледжі харчових технологій та бізнесу була представлена виставка на свіжому повітрі «Книга крокує до читача». Кожен, хто зацікавився виставкою, міг знайти книгу до душі. Тут були й твори українських та світових письменників, історичні та любовні романи, книги, для кращого розуміння свого «Я» та видання для студентського дозвілля.

Маєте вільний час – не витрачайте його даремно. Візьміть в руки книгу, прочитайте її, пориньте у неповторний світ минулого, сучасного і майбутнього. Знання важким багажем ще ніколи не були.

Запрошуємо вас до бібліотеки технікуму, яка знаходиться в гуртожитку на першому поверсі.