26 вересня 2019 року викладач Гнатюк Т.В. та студенти гр. ПТ-3 Черкаського комерційного технікуму відвідали конференцію,яка проходила на базі Черкаського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи». Захід організований Київською ТПП. Конференція проходила за участю президента Київської ТПП Засульського Миколи, президента Черкаської ТПП Перш на Сергія, начальника Управління економічного співробітництва Міністерства закордонних справ України Хоманець В А. Тема конференції — «Експорт товарів та послуг: Особливості пошуку контрагентів в ході переорієнтації експортних потоків України з СНД до Європи, Африки, Азії та Америки».

Були представлені презентації на актуальні теми тенденції формування товарної та географічної структури експорту України, механізм державної підтримки експорту і інші. Захід пройшов на високому організаційному рівні.