КРАЩІ ТУРИСТИЧНІ НАПРЯМКИ ЄВРОПИ 2021

На основі голосів більш ніж 600 тисяч туристів з 200 країн світу (39% з них проживають за межами ЄС), портал European Best Destinations склав рейтинг кращих туристичних напрямків Європи в 2021 році. І поки всі ми подорожуємо здебільшого в Інтернеті — не завадить отримати трішки натхнення для наступного відпочинку в Європі🏝️

Отже, до вашої уваги ТОП-10 кращих європейських місць для відпочинку в 2021 році. Поїхали🛤️

🇪🇦На 10-му місці цьогоріч Канарські острови, Іспанія.
Це найбільш сонячні☀️ острови Європи. На деяких з них, таких як Лансароте, досягається 2500 сонячних годин на рік. Температура ніколи не опускається нижче 14 градусів. Тут ви можете займатися віндсерфінгом🏄, підводним плаванням, спостерігати за морським дном, черепахами🐢, дельфінами🐬 чи птахами🦩. Канарські острови – це правильний вибір для спокійного пляжного відпочинку чи занять спортом.

🇸🇮9 місце — Долина Сока, Словенія.
Долина Сока — це те, що вам потрібно, якщо ви шукаєте великі простори, ущелини та водоспади, озера і печери, річки, а також традиції, ноу-хау та неймовірну гастрономію.

🇲🇪На 8-му місці Котор, Чорногорія.
Котор захоплює любителів природи, широких просторів, спорту на відкритому повітрі, історії, культури, духовності, а також гурманів, інстаграмерів, сімей та романтиків. Усі люблять Котор, і ви будете любити його теж.

🇬🇷7-ку лідерів відкриває острів Кефалонія, Греція.
Один з найкрасивіших грецьких островів приваблює туристів своїми піщаними бухтами, вишуканими винами🍷, смачними шедеврами кулінарії та романтичними вечерями при заході сонця🌅.

🇲🇫На 6-му місці Париж, Франція.
Якими б не були події, світ навколо нас, якими б не були моди і тенденції, Париж завжди буде Парижем. Місто закоханих, культури, музеїв, сучасного мистецтва, гастрономії, моди…
Париж — це місто тих, хто цікавиться, хто шукає, хто любить заблукати, хто любить потрапляти в кафе, в алеї, у магазини, не знаючи, що вони там знайдуть.

🇹🇩Сібіу, Румунія на 5-му місці.
Сібіу розташований у самому серці знаменитої і красивої історичної провінції Трансільванія. Це чудове поєднання 800-річної історії та яскравого духу сучасного європейського міста. Єдине місто Румунії, що отримало 3 зірки Мішлен. Сібіу сподобається сімейним туристам, любителям історії, архітектури, інстаграмерам та шанувальникам шопінгу.

🇮🇹4- те місце посідає Флоренція, Італія.
Це, мабуть, одне з найкрасивіших міст у світі і, безумовно, одне з найкращих місць у Європі.
Вихідцями з Флоренції є Данте, Макіавеллі, Галілео, а також Боттічеллі, Леонардо да Вінчі та Мікеланджело. Флоренція мала вплив у всьому світі і досі приваблює любителів мистецтва та закоханих .

🇭🇷 Цавтат, Хорватія – третє місце.
Цавтат (так звана хорватська Тоскана) – це суміш сонця, моря, гастрономії, природи, культури та відпочинку. Знаходиться на відстані 18 км. від Дубровника і має щось для кожного, хто вміє відкривати очі та серця.

🇮🇹2-ге місце рейтингу посідає Рим, Італія.
Латинська фраза, що перекладається як «Рим – столиця світу», актуальна і сьогодні. Рим – чудовий варіант як для романтичної подорожі, так і для сімейної поїздки. Тут вас чекають захоплюючі враження та неймовірні емоції.

🇵🇹І нарешті, 1-ше місце🥳🎊
Лідером 10-ки є м. Брага — так званий португальський Рим. Воно захоплює поціновувачів історії та старовинної архітектури, справжніх кулінарних гурманів, романтиків та любителів шопінгу. Брага — одне з найщасливіших міст Європи, яке буде цікавим в будь-яку пору року 😍

🧳✈️Подорожуйте при будь-якій можливості, адже це завжди позитивні емоції та заряд енергії! Навіть, якщо подорож віртуальна🌍

10. Канарські острови

9. Долина Сока

8. Котор

7. Острів Кефалонія

6. Париж

5. Сібіу

4. Флоренція

3. Цавтат

2. Рим

1. Брага