З  нагоди відзначення ювілею – 160 років від дня народження Івана Франка 1 грудня 2016 року в актовій залі технікуму відбулась літературно-музична композиція «Я син народу, що вгору йде». У підготовці та проведенні заходу  взяли участь студенти 1-2 курсів та викладачі філологічних дисциплін.

Учасники заходу  у своїх виступах зуміли творчо передати атмосферу, в якій жив і  творив письменник, пригадавши його дитинство, роки навчання, перші пориви до творчої діяльності. Студенти  розповіли про твори, які написав І.Франко про рідну Україну, якій присвятив не тільки перлини своєї поезії, а й усе життя.

Окремий розділ композиції був присвячений особливій сторінці  творчої спадщини поета – інтимній ліриці. У виконанні декламаторів та співців прозвучали найвідоміші любовні поезії  Франка, які писалися серцем, були переповнені словами невимовного болю і хвилями-рядочками безмежного щастя. «Тричі мені являлася любов», – зізнається поет, і три жмутки віршів із збірки «Зів’яле листя» стали неперевершеними шедеврами світової любовної лірики.

Прозвучали поезії із збірки «Листя трави», звучали пісні на слова Івана Франка: «Час рікою пливе», «Чого являєшся мені у сні», «Човен», «Ой ти, дівчино, з горіха зерня». Увазі слухачів також були представлені урочисто-пафосний пролог із поеми «Мойсей» та зворушлива поезія-посвята Каменяреві.

Захід надовго запам’ятається  учасникам та глядачам, бо всі разом мали нагоду долучитися до дивовижної багатогранності таланту І. Франка, перегорнути сторінки його життя, поринути у світ його поетичної творчості.