14 грудня 2017 року група студентів Черкаського комерційного технікуму вирушила в подорож «Львів та Закарпатські витребеньки».

Мандрівка розпочалася зі столиці Галичини і центру західної України – м. Львова, до якого студенти прибули 15 грудня. Місто Лева є одним з найгарніших міст Європи, центральна частина якого перебуває в спадщині ЮНЕСКО. Львів відомий багатою історією та найбільшою кількістю пам’яток архітектури в Україні. В місті унікально поєднуються культури Заходу та Сходу. В межах пішої прогулянки студенти змогли побачити чудові зразки української, польської, вірменської, єврейської, німецької, австрійської та інших культур. Студенти побували на площі Ринок, біля театру Опери та балету ім. Соломії Крушельницької, Королівського арсеналу, Кам’яниці Корнякта, Костелу ордену єзуїтів, Каплиці Боїмів, відвідали Львівську Ратушу та інші відомі місця. Усі учасники подорожі поласували львівськими солодощами і випили горнятко смачної львівської кави.

16 грудня студенти відбулись екскурсії до Палацу графів Шенборнів — найбільших землевласників на Закарпатті в ХІХ столітті, Замку «Сент-Міклош» — пам’ятки архітектури XIV—XIX століть, який ще називають Замком Кохання,  і Замку «Паланок» — однієї з найцінніших історичних і воєнно-архітектурних пам’яток Закарпаття XIV—XVII століть, а також відбулась екскурсія містом Мукачево. Після обіду група вирушила до Берегово, де змогла насолодилась купанням у термальних басейнах.

17 грудня наші туристи вирушили на Львівщину, де відвідали «Сколівські Бескиди» —національний природний парк Українських Карпат. Студенти побували біля водоспаду Кам’янка, який є геологічною пам’яткою природи і утворився у мальовничому проломі в гірському хребті, а також відвідали Державний історико-культурний заповідник «Тустань», який розташований на території парку і є наскельним оборонним комплексом міста-фортеці Тустань.

До Черкас група прибула 18 грудня з гарними враженнями і великим бажанням мандрувати Україною знову та відкривати для себе красу нашої Батьківщини.