Славетний край Черкащина! Проте слава краю – не лише краса природи, головне – це люди, які своїми здобутками прославляють наш край на всю Україну та світ.

21 вересня студенти спеціальності «Туризм»  відвідали традиційний щорічний вересневий тиждень краєзнавства «Я починаюсь з отчої землі», який стартував у Обласній бібліотеці для юнацтва імені Василя Симоненка презентацією унікального видання «Черкащина: історія краю та його людності».

Книгу представляли автори цього унікального проекту: його ініціатор, відомий дослідник літературної спадщини Черкащини, письменник, науковець, професор, завідувач кафедри української літератури та компаративістики Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького Володимир Поліщук; співробітники кафедри історії України університету – доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри Віталій Масненко; доктор історичних наук Юрій Присяжнюк та ін.

Також цього ж дня студенти нашого гуртожитку мали нагоду разом із іншими гостями відділу мистецтв обласної бібліотеки  для юнацтва побувати на творчому вечорі композитора, виконавиці авторських пісень, психолога Юлії Белінської (Пльотки). Митець народилася на нашій черкацькій землі, наснагу для творчості їй давали знайомства і спілкування із різними людьми. Всі присутні були в захваті від особистісно-сповідального способу ведення зустрічі пані Юлею, її прекрасним виконанням  пісень, особливо щемливим номером, де вона співала разом із своїм сином. Ця зустріч надовго залишиться в пам’яті наших студентів.

Такі заходи є ефективним засобом пізнання і успадкування історичних і культурних надбань свого народу, формування у студентів національної свідомості, любові до рідної землі та відомих людей Черкаського краю!