19 жовтня 2016 р. студенти спеціальності «Туризм» здійснили віртуальну подорож острівними країнами світу. Запрошена гостя з Обласної бібліотеки для юнацтва імені Василя Симоненка, Руслана Олексіївна,  провела інформаційну годину на тему: «Малі острови – великі держави!».  Зокрема, познайомила з неперевершеною красою природних туристичних ресурсів, екзотичними краєвидами, культурою, традиціями та особливостями відпочинку в Сінгапурі, Мальдівах, Ямайці, Гаїті, Науру, Шрі-Ланці тощо.

Мальдівські о-ви – одне з найпопулярніших і романтичних місць, яким віддають перевагу молодята. Складаються Мальдіви з ряду неймовірних коралових рифів, що розрослися уздовж сторін стародавніх вулканів. Розташовані в центрі Індійського океану, що дарує захоплюючі пляжі, найчистіші води і розкішні курорти. Мальдіви – ідеальний варіант для медового місяця.

Сінгапур складається з острова Сінгапур і 57 дрібних островів. Дивовижний ландшафт та історичні місця, чудова їжа, унікальна культура і модні товари приваблюють до Сінгапуру туристів з усього світу. Нині щороку країну відвідують 56 млн. туристів.

Шрі-Ланка – країна і острів у північній частині Індійського океану за 31 км від південно-східного узбережжя Індії. Канді – стародавня столиця Цейлону, саме тут зберігається одна з найшанованіших буддійських святинь – Зуб Будди. Тут росте найзнаменитіше і найстаріше на Шрі-Ланці дерево Бо, під яким, за переказами, в Будди відбулося осяяння. Жителі Шрі-Ланки відомі всьому світу як «усміхнені люди», вони славляться своєю гостинністю і привітністю. Подорожуючи, ви неодмінно почуєте ланкійське «Аубован» (Ayubowan), що означає «ви можете залишитися надовго».

Під час віртуальної мандрівки студенти поринули у неймовірний і загадковий світ острівних держав та отримали позитивні враження й непереборне бажання подорожувати, пізнавати всі незвідані куточки нашої планети.