Матусю, за все, що маю, дякую тобі…

Я хотів би, як ти прожити,

Щоб не тліти, а завжди горіть,

Щоб уміти, як ти любити,

Ненавидіть, як ти уміть.

В. Симоненко

Чудовими травневими днями, коли природа – матінка вбирає свою землю весняними квітами, коли все довкола буяє та квітує, ми відзначаємо найпрекрасніше родинне свято — День матері.

Для кожного з нас саме її образ є найріднішим, найдорожчим, найближчим і найдобрішим, а любов до неї – вічна та безмежна. Без сонця не квітнуть квіти, без любові немає щастя, без жінки немає ні поета, ні героя.

7 травня класний керівник  Назаренко І.Л. разом із групою ХТ-8 провели онлайн виховну годину на тему «Матусю, за все, що маю, дякую тобі…». Виховна година відбулася у незвичному форматі – онлайн. Студенти ознайомилися з історією свята, підготували повідомлення про оспівування материнства у фольклорі, продекламували вірші поетів-класиків та сучасників, які присвятили вірші матерям, поділилися улюбленими світлинами зі своїми мамами.

Пам’ятаймо: День матері – це день, коли ми можемо подякувати нашим мамам за усе добро, що вони для нас зробили, за їх самопожертву і любов. Тому не забудьте привітати своїх найрідніших матусь, подарувавши їм найцінніше – любов, повагу і турботу!

Мама – це найдорожче і світле, що є на світі. Вона завжди радіє успіхам своїх дітей, підтримує їх у важку хвилину, завжди щиро переживає за кожен пройдений крок. Немає людини ближче і рідніше! Нехай Ваші серця зігрівають любов і турбота близьких! Кожен день буде наповнений радісними і приємними подіями! Щастя, здоров’я, благополуччя, душевного спокою і любові!

Хай святиться у наших серцях, помислах і діях священне слово – МАМА!!!

Від щирого серця вітаємо зі святом!