17 червня колектив Черкаського комерційного технікуму за сприяння Профспілкового комітету здійснив екскурсію до міста Кам’янка. У мальовничому куточку тінистого парку, серед густої зелені, на березі річки Тясмин, знаходиться одна з найдавніших пам’яток Кам’янки – Зелений будиночок. Свою назву отримав через переважаючий зелений колір: зелений дах, зелені віконниці, зелена галерея. Тут любив бувати О.С.Пушкін, проводили свої наради декабристи, відпочивав П.І. Чайковський.

Аналогів Кам’янському музею, який об’єднав деталі життя і творчості двох геніїв, немає не лише в Україні, а й у всьому світі.

Гуляючи парками, ми пройшли до річки Тясмин, яка веде до однойменного каньйону. На узбережжі розташована човнярна станція, від якої стартують водні екскурсії Тясминським каньйоном. Щоб побачити красу зсередини, там є екскурсовод. Пливучи каньйоном, ми побачили і знамениту Пушкінську скелю (скеля з рожевого граніту, де, за оповідями, любив відпочивати і творив знаменитий поет), і характерне для степової місцевості різнотрав’я, що у червні терпко пахне чебрецями й дикою шавлією. З розповіді екскурсовода ми дізнались, що каньйон входить до «Семи чудес Черкащини». Глибини тут сягають 10 метрів, вражає і висота скель. Висота скель Тясминського каньйону – близько 12 метрів, вони утворені на тротерозойських гранітах, вік яких – близько двох мільярдів років.

Колектив Черкаського комерційного технікуму висловлює подяку організаторам екскурсії та має надію на подальші подорожі Черкащиною.