25 листопада викладач Черкаського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу Тищенко О.Л. взяла участь у роботі науково-практичної конференції «Музейна педагогіка в науковій освіті», що відбулась в онлайн-форматі.

Цьогоріч конференція набула статусу міжнародної, об’єднавши не лише науковців, освітян та працівників музейної сфери з усіх куточків України, а й залучивши до дискусії представників Західної Європи та української діаспори в США  для розв’язання нагальних проблем та пошуку шляхів подальшого розвитку в царині музейної педагогіки.

Учасників і гостей конференції привітали: Василь Кремень, радник з питань науки Генерального директора ЮНЕСКО Жан-Поль Нгоме Абьяга, перший заступник міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв, президент НЦ «Мала академія наук України» Станіслав Довгий. Надійшли вітання від Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета, голови Консультативної Ради при Президентові України з питань сприяння розвитку системи загальної середньої освіти Сергія Колебошина й ін.

Учасники обговорили важливі питання нових підходів та методів у музейній педагогіці, використання музейної педагогіки в позашкільній освіті, форм сучасної музейної комунікації, створення та функціонування віртуальних музеїв тощо.