Студенти спеціальності «Туризм» 27 березня  відвідали ювілейну 25-у міжнародну туристичну виставку UITT: «УКРАЇНА – Подорожі та Туризм», яка традиційно відбулася в МВЦ (міжнародному виставковому центрі) – найпрестижнішому виставковому майданчику Києва.

UITT – найважливіша та наймасштабніша подія туристичної галузі України та традиційне щорічне місце зустрічі міжнародних туристичних організацій, національних і регіональних туристичних  комітетів,  туристичних операторів і турагентств, представників держструктур, авіа, готелів, перевізників та медіа.

На виставці були представлені більше 300 компаній з 30 країн світу. Власні «території» на виставці мали Болгарія, Грузія, Домініканська Республіка, Єгипет, Індія, Індонезія, Іспанія, Італія, Каталонія, Кіпр, Мальта, Палестина, Польща, США, Танзанія, Туніс, Туреччина, Угорщина, Україна, Чорногорія та інші.

В національній експозиції 2019 року брали участь більше 30 міст і регіонів туристичної України, серед яких  представники Львівської, Закарпатської, Одеської, Чернівецької, Херсонської, Запорізької, Миколаївської, Черкаської, Чернігівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Рівненської, Харківської та інших областей.

UITT вже багато років поспіль є лідируючим бізнес-майданчиком, який протягом трьох днів стає живим епіцентром переговорів, зустрічей, обміну думками та пропозиціями серед професіоналів туристичного ринку національного та міжнародного рівня.