Міжнародний День Інтернету

4-го квітня весь світ відзначає Міжнародний День Інтернету.

В останні півтора десятиріччя одним із головних факторів, що прискорює формування і розвиток інформаційної освіченості суспільства, є Інтернет. Він став не лише глобальним засобом комунікацій без територіальних і національних кордонів, але й ефективним інструментом ведення бізнесу, досліджень, навчання, впливу на аудиторію, спілкування та інше.

У теперішній час Інтернет — це невід’ємна частина нашого життя. Зараз у ньому працюють більш ніж 300 мільйонів людей.

Інтернет є самою великою бібліотекою у світі. Тут можна знайти  інформацію на будь-які теми, це також гарний спосіб для спілкування, тому  одночасно можна спілкуватися з багатьма людьми, знайомитися та дізнаватися багато цікавого.

Дуже зручною і корисною, особливо для зайнятих і ділових людей, є Інтернет-пошта. Вона дозволяє нам пересилати і отримувати листи з різних кінців світу за лічені секунди, тоді як звичайною поштою це може зайняти тиждень або навіть більше. Ще одною з переваг мережі Інтернет є розміщення реклами та  маркетинг. За допомогою яких можна розрекламувати будь-який товар чи послуги. Знайти будь-яку продукцію, що  цікавить, подивитися ціну, проаналізувати магазини, де продається цей товар та іншу інформацію, і за бажанням придбати.

Так от і в нинішній час, в якому живе весь світ під час пандемії, Інтернет відіграє важливу роль не лише в сфері новин, а й освіти. Він дозволяє отримувати онлайн нові знання та завдання,  переглядати декілька разів матеріал, відшуковувати необхідну інформацію та працювати в онлайн режимі студентам з викладачами та підтримувати весь час діалог.

Таким чином можна сказати, що Інтернет є важливою і невід’ємною частиною сучасного світу, і ми вже не можемо уявити своє життя без нього.

Зокрема у нашому закладі широко використовуються ресурси мережі Інтернет. Викладачі можуть проводити різноманітні форми занять онлайн –  це як і лекційні чи практичні заняття, так і віртуальні лабораторні роботи, чи віртуальні подорожі, що значною мірою забезпечує світоглядність та візуалізацію сприйняття та закріплення нового матеріалу. Також з допомогою Google Form можна тестувати рівень засвоєння знань, проводити онлайн консультації під час різноманітних занять,  тренінгів та інших видів робіт. Можна використовувати Інтернет додатки для проведення конференцій та спілкування, також проводити виховні години.

Інтернет дає можливість швидкого обміну інформації серед користувачів, незважаючи на відстані. Це джерело безмежної інформації, її обробку та використання в сучасному світі та в різних сферах людської діяльності. Інтернет також дає можливість працювати команді над одним поставленим заданням і одночасно робити свої внески в розробку. Це можливо, якщо команда працює в мережі й зацікавлена в створенні кінцевого продукту як єдиного цілого. Це дає можливість заощаджувати час та привчає злагоджено працювати в команді.