25 жовтня студенти технологічного відділення груп ХТ-1, ХТ-2, ХТ-6 відвідали мережу на дні відкритих дверей, де їх чекало  два пізнавальних блоки.

Перший з них – «Кар’єра та навчання разом з Reikartz», на якій було прослухано презентації про успіх мережі, їх принципи, внутрішні правила, та обговорено із спеціалістами готельно-ресторанної сфери нинішні тенденції та переваги обраної професії.

Друга частина «Reikartz — надійний партнер», дозволила налагодити контакти, а також, дізнатися про ті можливості, які  може надати мережа готелів.

Приємною несподіванкою була зустріч студентів із нашим випускником групи ХТ-3-11-16 Витвицьким Євгеном,  який знайшов місце роботи після випуску, отримавши високу професійну підготовку під час навчання в технікумі.

Завершенням зустрічі стало проведення екскурсії по готелю Optima та чесько-німецього пабу «Zivot а Pivo», з можливістю обговорення цікавих моментів, питань із працівниками мережі.