15 жовтня у Черкасах відбувся напівмарафон New Run. Це масове спортивне свято на центральних вулицях міста. Черкаське марафонське містечко розташувалося на Соборній площі, тут була і стартово-фінішна зона півмарафону. Біговою трасою став бульвар Шевченка – з вулиці В’ячеслава Чорновола до парку «Сосновий Бір».

В рамках спортивних забігів було декілька дистанцій: 21,0975 км – власне півмарафон, естафета (5 км+5 км+5 км+6,1 км) для підготовлених, 10 км для любителів, 3 км для початківців, 1000 м та 300 м для дітей. Дистанції забігів для дорослих — 21 км, 10 км та 3 км, для дітей — 300 м і 1 км.

Цьогоріч у забігах взяло участь близько 1000 осіб, 70% учасників – гості з інших українських міст.

До належної організації та проведення цього заходу долучився волонтерський загін Черкаського комерційного технікуму. 12 жовтня Дмитро Геращенко, один із організаторів заходу провів для волонтерів навчання, що включало алгоритми дій у надзвичайних ситуаціях та інформацію про цінності здорового способу життя. Учасники навчання також отримали базові знання з роботи волонтерів під час марафону та розподілили обов’язки.

Участь студентів ЧКТ у волонтерській команді організації заходу дала можливість допомогти тисячам інших людей покращити якість їх життя, прожити яскраві емоції досягнень, перемог та драйву разом з учасниками.

І це почесна місія. Напівмарафон — це не тільки біг. І волонтери ЧКТ у цьому переконались  особисто. З посмішкою  і завзяттям вони виконували поставлені завдання!

Волонтери ЧКТ впевнені, що тільки спільними діями і безкорисними намірами нам вдасться збудувати сильну громаду, яка вміє працювати не тільки заради власної миттєвої користі! Поспішайте разом творити добро задля інших і залучаймо до цього всіх бажаючих!