Традиційно, до Всесвітнього дня книги та авторського права, 20 квітня 2017 року студенти групи СП-6 Шевченко Світлана, Спіркіна Альона та групи Т-1 Таран Анастасія (капітан), Поздняков Дмитро і Хожіматова Аліна взяли участь у бібліотечному квесті «Націю формує книга», який проводився у бібліотеці ім.. Т.Г.Шевченка. У квесті також взяли участь команди бізнес-коледжу та команда політехнічного технікуму.

На початку квесту за допомогою кольорових значків учасники поділились на команди: червоні, жовті, рожеві та зелені. Таран Анастасія разом зі своєю командою отримала жовтий значок, мапу квестової зони, таблицю результатів та чіткий інструктаж від організаторів.

Учасники повинні були вирішити десять завдань, які охоплювали різні галузі знань. Завдання стосувалися мистецтва, літератури, техніки, іноземної мови. Кожна з команд продемонструвала здатність швидко вирішувати логічні задачі, виконувати пошук необхідної інформації, працювати з інформаційними ресурсами. Під час квесту команда на чолі з капітаном Таран Анастасією проявила кмітливість, начитаність та уміння змагатися в команді. Квест — це гра, яка потребує таких якостей як увага, пам’ять, швидкість та логічність мислення, а бібліотека — це широкий майданчик для гри та прояву свого інтелекту.

Команди були захоплені виром змагань і, не дивлячись на втому, всі були задоволені.

Найкращими квесторами стала команда червоних, проте переможцями відчули себе всі учасники бібліотечного квесту.