20 квітня 2016 р. у технікумі проводилося об’єктове тренування з питань цивільного захисту до дій в умовах загрози або вчинення терористичного акту.

Розпочалося тренування з оповіщення сигналом «Тривога» через внутрішню  радіомережу про евакуацію. За лічені хвилини студенти, викладачі і працівники відповідно до плану евакуації звільнили приміщення навчального корпусу та студентського гуртожитку й організовано  вийшли  на подвір’я  технікуму.

Для всіх «евакуйованих» було проведено навчальні тренування з демонстрацією  гасіння пожежі різними засобами (вогнегасниками, піском та допоміжними предметами), а також надання першої  медичної допомоги при отриманні опіків.

Всі учасники тренувань з цивільного захисту отримали важливі й необхідні  знання щодо правильних дій в умовах НС.