Навчально-польові збори юнаків

Військово-патріотичне виховання

21-23 квітня  2021 р. для студентів першого курсу,  проводилися 3-денні навчально-польові збори, які передбачені програмою предмету «Захист України».

Після інструктажу з правил безпеки життєдіяльності, студенти приступили до складання нормативів з фізичної підготовки та стройового вишколу, занять із тактичної та вогневої підготовок.

Юнаки продемонстрували знання щодо характеристики загальновійськового бою, видів вогню і маневру, способів пересування на полі бою. На завершальному етапі хлопці в польових умовах практично обладнали захисні позиції та відпрацювали дії взводу у наступі й обороні. Під час заняття з медико-санітарної підготовки студенти здобули навички користування засобами солдатської аптечки.

Під час занять із вогневої підготовки вивчалися правила безпеки поводження із зброєю, призначення, бойові властивості і принцип роботи сучасної стрілецької зброї, ручних осколкових гранат, мін. Студенти мали змогу ознайомитися з тактичною підготовкою, веденням вогню зі стрілецької зброї (у положенні стоячи, лежачи, з коліна), а також метанням ручних гранат по умовному окопу противника.