8 листопада 2017 року в технікумі завершився тренінг проекту Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру “Не мовчи!/Speak Out!”.

Проект реалізується за підтримки Корпусу Миру США в Україні. Основна мета проекту – підвищити свідомість молоді у ставленні до їхніх прав та свобод, а також мотивувати її до громадської активності й створення соціальних ініціатив.

У роботі тренінгу брали участь 25 студентів технікуму із числа активів груп, які зацікавлені у саморозвитку та участі у соціальних проектах. Лекторами та тренерами проекту виступили директор ЧОМРЦ Олена Кудрявцева, заступник директора Володимир Панченко та голова БО “Черкаська мережа” Тамара Борисова. Під час 3-денного навчання учасники обговорювали права людини, активне громадянство, проблему ВІЛ-СНІДу в Україні та дискримінації людей, що живуть з ВІЛ, а також основи проектного менеджменту.

Протягом тренінгу учасники ставили багато цікавих питань, вели глибокі та змістовні діалоги. Окрім лекцій та спілкування, програма заходу включала інтерактивні вправи та написання міні-проектів соціального спрямування.

Після проведення тренінгу студенти зможуть використати на практиці здобуті вміння, поширюючи отримані знання у своєму середовищі.