Літо 2019 н.р. уже остаточно відкрило свої обійми для всіх студентів спеціальності Харчові технології. Позаду пізнавальна теорія, навчальна практика, ну і звичайно здача останніх іспитів літньої сесії.

Багато здобутків і яскравих вражень приніс нам ще один навчальний рік. Якщо підводити підсумки, то він видався беззаперечно плідним, багатим на нові відкриття, добрі справи щодо обраної професії за період навчання.

Студенти нашого технікуму проявили себе як чудові господарі, кулінари та і взагалі майбутні професіонали ресторанного бізнесу.

Відповідний рівень здобутих знань показав кожен студент на здачі літньої  сесії та під час відпрацювання заключних лабораторних робіт. Студенти проявили неабиякий інтерес, креативність при декоруванні готових страв.

Отже, можна сказати, що 2018-2019 навчальний рік позаду і не пройшов дарма. Молодь дійсно довела, що варта почесного звання студента ЧКТ. А канікули, це лише можливість набратися сил для великих звершень і підкорень нових вершин кулінарної майстерності.