В рамках школи молодого лідера «Стимул» відбулася зустріч студентів технікум спеціальності «Туризм» із успішним тренером з ораторського мистецтва і розвитку голосу, психологом, відеоблогером та засновницею школи ораторського мистецтва у м. Київ – Наталією Махно.

Під час майстер-класу Наталія Махно поділилася з усіма присутніми секретами слова, успішних промов, вдалих виступів. Продемонструвала на практиці як зробити свою доповідь цікавішою та зацікавити  аудиторію.

Студенти взяли безпосередню участь у публічному виступі, аналізували позитивні і негативні сторони кожного з ораторів та працювали над покращенням своїх ораторських здібностей.

Як зазначила пані Наталія: «Якщо пропонувати іншим цукерку в зім’ятій газетці – ніхто не дізнається про те, що в тебе є смачна шоколадна цукерка, тому що її ніхто не захоче з’їсти. Уміння виступати публічно – красива і яскрава обгортка для вашої цукерки – тієї інформації, яку ви збираєтесь донести до аудиторії…».