12.02.2019  В актовій залі ЧКТ відбулась чергова студентська конференція, яка є вищим органом діяльності студентського самоврядування.

На порядку денному зібрання були такі питання:

1. Звіт голови Черненка М. про діяльність виборного студоргану за 2018 рік.
  2. Затвердження складу студентської ради на 2019 р.
  3. Вибори голови студентського самоврядування.

З вітальним словом до делегатів конференції  звернулась   Гущина Алла Василівна.

Вона подякувала всім представникам студентства за активну громадську діяльність та висловила сподівання, що отриманий досвід роботи в органах студентського самоврядування допоможе їм у побудові кар’єри після завершення навчального закладу.

У доповіді голови Студентської ради  Черненка Максима були висвітлені результати, успіхи та недоліки, досягнення, системні зміни, фінансову звітність.

Серед пріоритетних напрямків роботи студентської ради такі:

— участь у наукових конференціях, зустрічах, конкурсах, олімпіадах з навчальних дисциплін

—  культурно-масові заходи, що спрямованні на підвищення престижу ЧКТ в місті та області серед студентства

—   благодійна та спортивна діяльність

—   організація належних умов побуту та дозвілля в студентському гуртожитку та інші.

Також голова студради  відмітив роботу найактивніших членів студради, серед яких були:   Чубенко Діана, Шокотько Наталія, Саса Інна, Рудь Зоряна, Халімон Валерія, Полтавець Альбіна, Машкаренко Маргарита, Крикун Владислав, Позднякова Марина, М атвєєв Андрій, Ритко Дарина, Москаленко Роман, Галущенко Олександр, Котляренко Анастасія, Матуся Олександр, Коваленко Вікторія та інші.

Найбільш запам’ятались такі заходи студради:

• вітання педагогічних працівників із Днем учителя
  • організація перегляду кінофільму «Кіборги» з благодійним збором коштів, на які було закуплено чай, кава, солодощі і відправлено до однієї з військових частин в зону ООС.
  • відвідування на День захисту дітей Черкаського будинку дитини та інше.

Під час свого виступу голова студради презентував системні зміни в проектній діяльності та командній роботі студентської ради, зокрема реалізацію постійних проектів-заходів.

У роботі конференції взяв участь  координатор студради — Боголій Віталій.

Він   наголосив новообраному органу  про  завдання з налагодження взаємозв’язку  між головами всіх секторів студради, інформування студентів щодо заходів, які проводяться виборчим органом та систематичне висвітлення діяльності студрадина офіційному сайті та в соціальних мережах.

Студентська рада повинна працювати для кожного студента, адже серед її завдань – захист прав студентів, освіта, інформування, реалізація потенціалу, вирішення проблем студентства, покращення їхнього побуту та інше.

На конференції було обрано новий склад студради в кількості 30 осіб.

Делегати відкритим голосуванням більшістю обрали на другий термін головою студради Черненка Максима (група ХТ -5-09-17), а його  заступником стала Ритко Дарина (група СП 10-09-18).

Бажаємо новообраній студраді ЧКТ творчих здобутків, нових звершень, та плідної реалізації поставлених планів.