Всесвітній день захисту тварин відзначається 4 жовтня з 1931 року. До цієї події в Черкаському коледжі ХТБ  пройшла тематична виховна година для студентів груп ХТ-10 та ХТ-11 організована класним керівником Дегтяр В.В.  Студенти підготували тематичну стіннівку, щоб привернути увагу до проблеми зникнення цілих видів та нагадати про відповідальність не тільки за своїх домашніх тварин але і за все біологічне різноманіття планети Земля.

Під час виховної години студенти охоче ділилися відомостями про своїх домашніх улюбленців, ознайомилися із законодавчими актами у сфері захисту тварин та кримінальною відповідальністю за жорстоке поводження з тваринами, дізналися про роботу притулку для тварин в нашому місті. Тож давайте не забувати про те, що ми одна велика родина на маленькій планеті і роблячи добру справу, допомагаючи нашим братам меншим, ми допомагаємо собі.