Оголошення з нагоди відзначення Міжнародного дня числа «Пі»!

14.03 – Міжнародний, щоправда, неофіційний день числа «Пі».

Дату 14 березня обрано не випадково, адже у загальновідомому числі «Пі» перші цифри вказують на 3 (третій місяць у році) і 14 (чотирнадцяте число – день березня).

Запрошую студентів всіх спеціальностей долучитися до відзначення неофіційного свята науки – Міжнародного дня числа «Пі»!

У вас хороша пам’ять? Тоді конкурс на відтворення найбільшої кількості цифр із послідовності числа π саме для вас!

Ви особистість творча? Тоді зробіть оригінальну рекламу числа π!

Ви любите подорожувати? Тоді знайдіть на карті світу місця, пов’язані із історією числа π, у цікавій формі їх презентуйте або запропонуйте власний туристичний π-маршрут!

Ви вмієте дарувати хороший настрій? Тоді створіть незвичний тематичний π-подарунок: серветку, орнамент, малюнок, заставку для робочого столу, закладку для книги тощо.

Ви полюбляєте смаколики? Тоді приготуйте власну π-страву, яка серед інших вирізнялася б тематичною назвою або оздобленням!

Вас переповнюють власні ідеї? Тоді запропонуйте щось цікаве, пов’язане із π-тематикою і ми вас підтримаємо!

Всім учасникам свята гарантовано бонусні бали з математики до самостійної, практичної, тематичної або контрольної роботи!

Отож до великої перерви 11 березня 2021 року викладачу математики:

• презентуйте власні проєкти шляхом їх безпосереднього представлення, а також шляхом надання власних фото з роботою, відео, мультимедійної презентації тощо;
  • повідомте про свої наміри брати участь у конкурсі на відтворення найбільшої кількості цифр із послідовності числа π.

Виникли запитання – звертайтеся до викладача математики (кабінет № 23)!

Засоби зв’язку – особисто, телефоном, електронною поштою, через платформу Classroom.

Слідкуйте за додатковими оголошеннями!

Сподіваюся на співпрацю, викладач математики Титаренко Алла Василівна.