Вивчення будь-якої іноземної мови розкриває перед нами нові можливості, робить багатшим наш духовний світ. Володіючи іноземною мовою, людина автоматично переходить на вищий соціальний ступінь, оскільки стає конкурентноспроможним претендентом на високооплачувану посаду. У нашому технікумі приділяється велика увага вивченню англійської мови та підготовці студентів до участі в олімпіадах, метою яких є дати кожному студенту розуміння, навіщо вивчати англійську мову, які переваги дають нові знання і на скільки вони важливі для життя в сучасному відкритому світі. Адже, олімпіада з англійської мови – це не тільки величезний стимул для вивчення мови, вона розвиває в студентах якості, які необхідні для подальшого навчання і успішної кар’єри – навички лідерства, публічних виступів, тайм-менеджменту, роботи в команді та вільну розмовну англійську мову.

З 25.01.2021р. по 28.02.21р. відбулася VIII Всеукраїнська інтернет-олімпіада з англійської мови, в якій взяли участь студенти Черкаського комерційного технікуму, що навчаються на основі базової загальної середньої освіти. За результатами олімпіади троє наших студентів зайняли призові місця: Кравченко Максим, студент групи ХТфб-2-09-20 (викладач Голуб О.А.), та Лаптєва Анастасія, студентка групи СПфб-1-09-20 ( викладач Дрогоман О.А.), отримали дипломи ІІ ступеня, Шарова Анастасія, студентка групи ХТфб-2-09-20 ( викладач Голуб О.А.), отримала диплом ІІІ ступеня. Вітаємо переможців!