На Олімпійський урок в рамках проведення Всеукраїнського Олімпійського тижня до студентів та викладачів нашого технікуму завітали почесні гості — випускники нашого навчального закладу. Ветеран спорту Черкащини, майстер спорту СРСР, рекордсменка Союзу з бігу на 800 метрів, чемпіонка світу серед студентів, призерка чемпіонату Європи Н. С. Забожко, та заслужений майстер спорту України, дворазовий чемпіон, та дворазовий срібний призер паралімпійських ігор, багаторазовий чемпіон і рекордсмен світу та Європи, почесний громадянин міста Черкаси Скачков А. О.

Студенти та викладачі з цікавістю послухали розповіді гостей про їх спортивний шлях та досягнення на спортивній ниві, історію Олімпійських ігор, взяли участь у бліц-конкурсі на спортивну тематику.