Вітаємо наших студентів з перемогою в онлайн турнірі «Рушійні сили соціально-економічного зростання України в сучасних умовах»!
Дякуємо викладачам циклової комісії спеціальних дисциплін підприємництва, торгівлі та фінансів за допомогу у підготовці проектів!
Кисельова Анастасія, група ПТфб-4-11-21Тема: «Топ-12 основних овочевих культур України». (Секція турніру 22. Основні овочеві культури України, їхнє значення в харчуванні людини).
Керівник: Ананьєва І.А.
Гриценко Анастасія, група ХТфб-7-11-21. Тема: «Туристичне намисто Черкащини».
Керівник: Вяткіна Т.Г.
Пальоний Олександр, група ХТфб-3-11-20Тема: «Успішні українські бренди та міжнародна торгівля, як один з аспектів економічного відродження країни». (Секція турніру 37. Успішні бренди – сильна Україна).
Керівник: Мальованна Т.П.
Бакум Юлія, група Ффб-2-11-21Тема: «Трейдинг та ринок криптовалют». (Секція турніру 7. Управління фінансами, трейдінг та ринок криптовалют).
Керівник: Мальованна Т.П.
Гордієнко Надія, група Ффб-2-11-21Тема: «Управління фінансами та ринок криптовалют». (Секція турніру 7. Управління фінансами, трейдінг та ринок криптовалют).
Керівник: Мальованна Т.П.
Мелецька Анастасія, група Ф-6-09-19Тема: «Собівартість продукції: основні аспекти формування та шляхи зниження». (Секція турніру 10. Сучасний бухгалтер: професіоналізм та роль у розбудові сталої національної економіки).
Керівник: Мамчур Н.О.
Маркопольська Анастасія, група ПТ-7-09-19Тема: «Бренд та особливості розвитку регіону». (Секція турніру 37. Успішні бренди – сильна Україна).
Керівник: Маринич С.В.
Ахмедова Марія, група ПТ-1-09-20Тема: «Кібергігієна – безпечний особистий інформаційний простів». (Секція турніру 40. Основні правила кібербезпеки при роботі в інтернеті).
Керівник: Головатий В.В.
Шапран Аліна, група ХТ-11-09-19Тема: «Фішинг. Безпека в інтернеті». (Секція турніру 40. Основні правила кібербезпеки при роботі в інтернеті).
Керівник: Головатий В.В.
Довгенко Кіра, група ХТфб-6-09-21. Тема: «Роль кібербезпеки у повсякденному житті і захист своїх особистих даних в мережі Інтернет». (Секція турніру 40. Основні правила кібербезпеки при роботі в інтернеті).
Керівник: Іващенко Я.О.
Туренко Анастасія, група Тфб-3-09-21. Тема: «Екологічні проблеми Вашого регіону та шляхи їх вирішення». (Секція турніру 21. Екологічні проблеми вашого регіогу та шляхи їх вирішення).
Керівник: Гаркавий С.Ф.
Руденко Сандра, група ХТфб-6-09-21. Тема: «Вплив електромагнітних полів на біологічні об’єкти». (Секція турніру 44. Вплив електромагнітних полів на біологічні об’єкти).
Керівник: Щербак С.В.