26 жовтня студенти груп Тфб-2, Т-5 та Т-6 разом з викладачем Тищенко О.Л. та провідним бібліотекарем Долгополовою Н.В. цікаво та змістовно провели час у Черкаській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Т.Г.Шевченка. Під час зустрічі завідувачка відділу з економічних, технічних та сільськогосподарських наук Хоменко Людмила Іванівна познайомила студентів з історією створення книгозбірні, детально розказала, які інформаційні ресурси та сервісні послуги пропонуються користувачам.

Завідувачка краєзнавчим відділом Писанко Оксана Сергіївна показала унікальне видання «Кобзаря» Т.Г.Шевченка, яке було видано у 1860 році за сприяння мецената Платона Симиренка. Усього в Україні залишилося п’ять таких видань. Головний бібліотекар краєзнавчого відділу Демченко Людмила Тимофіївна провела бесіду про відомого українського філософа Г.Сковороду, 300-річний ювілей якого незабаром буде вшановувати вся Україна.

Студенти мали можливість переглянути книжкові та мистецькі виставки, підготовлені різними відділами бібліотеки: «Всеукраїнський День відповідальності людини»; «Bon appetite!» — до Дня кухаря та кулінара; виставки хенд-мейд «Знайдене натхнення» дизайнерки Ольги Лисиці та майстрині народної творчості Наталії Харченко. У бібліотеці працюють клуби за інтересами та цікаві фотозони. І це лише невелика частина того, що пропонує бібліотека.

Приємного вам осіннього читання!