Отримання періодичного зворотного зв’язку від стейкхолдерів    є обов’язковою складовою системи внутрішнього забезпечення якості в Черкаському коледжі харчових технологій та бізнесу, який здійснюється шляхом: анкетування стейкхолдерів;   отримання пропозицій та зауважень від  них щодо освітніх програм; отримання пропозицій та зауважень  щодо нормативної документації навчального закладу.

Діловою зустріччю на базі виробничої практики в ресторані «Stories»  розпочали 2021 рік представники коледжу та керівники практик від підприємств. Хто як не колишні випускники: директор ресторану Чайка Г.Є., шеф-кухар Пурденко Є. та від офіціантів Дяченко Ю., розуміють питання  практичного навчання. Спільна праця  зі стейкхолдерами  створює необхідні умови для  розвитку особистості сучасного фахівця ресторанної галузі, сприяє оволодінню студентами комплексом професійних компетенцій. Адже найбільш конкурентоспроможним і затребуваним серед роботодавців є той фахівець, який володіє творчими здібностями і мотивований на постійне самовдосконалення. Сучасні заклади ресторанного господарства потребують мобільних працівників, які швидко пристосовуються до обставин, ознайомлені з тенденціями та інноваціями кулінарної галузі країни та світу, а також мають свою власну фахову індивідуальність.