Впродовж вивчення курсу «Історія України» студенти Черкаського комерційного технікуму окрім обов`язкових аудиторних занять мають нагоду відвідувати тематичні зустрічі, інформаційні години, круглі столи, які проходять у місті. Зокрема саме на одну з таких зустрічей 18 грудня 2017 р. були запрошені студенти групи ХТ-4 до обласної бібліотеки для юнацтва ім. В. Симоненка. Тема лекції черкаського дослідника, історика за фахом, Олександра Олексійовича Шумейка «ОУН УПА – правда і міфи» викликала неабиякий інтерес слухачів, адже стосувалася важливого аспекту національної історії, що неоднозначно трактується як науковцями, так і в суспільстві загалом. Запропонований матеріал висвітлював проблеми витоків створення Української повстанської армії, різноманітних аспектів життя і бойового шляху воїнів УПА та національного руху Опору кінця 1930-х – середини 1950-х років.

Спілкування з Олександром Олексійовичем було цікавим і змістовним, оскільки розповідь науковця була насичена невідомими історичними фактами, кожен студент мав можливість задати питання і отримати вичерпну відповідь.

Щиру вдячність студенти і викладач Олена Миколаївна Новікова висловлюють за невимушену атмосферу, щирість і конструктивність зустрічі Олександру Олексійовичу Шумейку та працівникам бібліотеки, зокрема завідуючій відділом читальними залами обласної бібліотеки для юнацтва ім. В. Симоненка Катерині Іванівні Вербівській.