14 квітня 2016 р. викладачі і студенти спеціальностей «Товарознавство та комерційна діяльність», «Соціальна робота», «Туристичне обслуговування», «Виробництво харчової продукції» Черкаського комерційного технікуму взяли участь у проведенні загальноміського патріотичного фестивалю «Пам’ять героїв» з нагоди  другої  річниці  офіційного початку антитерористичної операції на Сході України.

Заходи розпочалися хвилиною мовчання, молебнем та покладанням квітів до Меморіального хреста загиблим учасникам антитерористичної операції у Соборному парку міста і продовжилися урочистою ходою від площі Б.Хмельницького до Долини Троянд, де відбувся мітинг-пам’яті. У руках учасники ходи тримали портрети бійців – жителів нашого міста, які героїчно загинули в Донецькій та Луганській областях, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Такі заходи сприяють патріотичному вихованню студентської молоді, виховують любов до України, належну увагу до військовослужбовців, безпосередніх учасників антитерористичної операції.

Плаче небо, розливаючи сльози,
Плаче небо, похилились верболози,
Плаче небо, плаче вся країна,
Плачуть друзі, родичі, знайомі
За тими, хто віддав життя за Україну,
За тими, хто хотів, щоб ми були щасливі,
За тими, кого забрали небеса,
За тими, кого поховала земля.
Вони ж іще хотіли жити,
Вони хотіли ще життю радіти…
Усіх ми повинні їх пам’ятати,
Хто нас на Сході захищав,
Щоб знала, вбита горем, мати,
Що не даремно син життя своє віддав.

(Вірш Лініченко Руслани, студентки І курсу спеціальності «Соціальна робота»)