29 серпня 2019  року у Черкаському комерційному технікумі відбулося засідання педагогічної ради технікуму, на якому було проаналізовано підсумки роботи педагогічного колективу за 2018-2019 навчальний рік та визначено основні завдання на новий навчальний рік.

Відкрила засідання та привітала колектив із початком нового навчального року директор технікуму Крикуненко Л.О..

Розпочалося засідання ради із символічного привітання іменників колективу.

Людмила Олександрівна представила педагогічному колективу технікуму нових працівників, які обійняли посади викладачів та класних керівників навчальних груп.

Засідання педагогічної ради проведено відповідно до порядку денного. Одноголосно педагогічним колективом було обрано секретарем ради Назаренко І.Л.

Про підсумки роботи приймальної комісії технікуму 2019р., завдання та перспективи профорієнтаційної роботи на 2019 – 2020 н. р. доповіла відповідальний секретар приймальної комісії Півненко Н.П.

Директор технікуму Крикуненко Л.О. у своїй доповіді визначила основні стратегічні завдання педагогічного колективу на 201Заступник директора з навчальної роботи Ільченко Н.В. 9-2020 н.р., проаналізувала навчальну роботу викладачів за 2018-2019 навчальний рік, результати літньої екзаменаційної сесії.. У своїй доповіді Людмила Олександрівна звернула увагу членів педагогічної ради на основні завдання педколективу на 2019-2020 н.р., а саме:

• Продовжити роботу у напрямку інтелектуально-духовного виховання студентів, розвитку пізнавального інтересу, формування потреби самостійно здобувати знання та застосовувати їх у практичній діяльності шляхом організації пошукової та дослідницької роботи зі студентами.
  • Поширення передового педагогічного досвіду через висвітлення на сторінках періодичних освітянських та педагогічних видань, через мережу інтернет.
  • Підвищення кваліфікації викладачами.
  • Особлива увага має бути спрямована на самоосвіту, самовдосконалення фахового, методичного та педагогічного рівня.
  • Підготовка студентів до складання ЗНО, у 2020 році окрім української мови, обов’язковою є складання другого предмета на вибір студента, математика або історія України.
  • Створення сприятливого позитивного мікроклімату під час проведення навальних занять та адаптації студентів-першокурсників; поетапне та поступове збільшення навантаження на студентів 1 курсу.
  • Надання якісної соціально-психологічної допомоги студентам вразливих категорій.
  • З метою формування ціннісного ставлення до обраної професії, подальшого поглиблення мотивації запровадити проведення Днів спеціальностей з активним залученням школярів різних класів.
  • Спрямувати зусилля педагогічного колективу на створення умов для формування фізично та психічно здорового студента, поліпшення психологічного забезпечення освітнього процесу.

Про виховну роботу доповіла Гущина А.В. — заступник директора з виховної роботи, яка наголосила на надзвичайно важливій ролі класних керівників академічних груп у формуванні студентського колективу групи в цілому та особистості кожного окремого студента зокрема,  назвала класних керівників новостворених навчальних груп, ознайомила з порядком проведення організаційних заходів, урочистої лінійки, Першої лекції.

Після обговорення доповідей педагогічна рада розглянула та схвалила Комплексний план роботи технікуму на 2019-2020 навчальний рік.