9 листопада в День української писемності та мови студенти усіх спеціальностей технікуму, кращі знавці української мови,  після занять взяли участь у І етапі  XVII Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика.

Про піднесення престижу української мови, утвердження її статусу як державної, популяризацію чистоти мови серед студентської молоді зазначила у вступному слові заступник директора з навчальної роботи, викладач української мови і літератури Козиряцька Наталія Анатоліївна. Викладачі мови та літератури Назаренко І.Л. та Цибрій А.Б. розповіли студентам про історію заснування Конкурсу та про всесвітньо відомого мецената, який не зрікся рідної мови, Петра Яцика.

Переможцями І етапу серед студентів І курсу стали: І місце – Рибальченко Марія, студентка групи Ф-1; ІІ місце – Таран Анастасія, студентка групи Т-1; ІІІ місце – Жура Вікторія, студентка групи Ф-1 та Качуринець Софія, студентка групи ХТ-2.

Серед студентів ІІ курсу переможцями стали: І місце – Козак Аліна, студентка групи СП-5; ІІ місце – Задорожня Каріна та Сидоренко Юлія, студентки групи Б-7; ІІІ місце – Дежефі Лаура, студентка групи ТКД-9.

Вітаємо переможців і бажаємо успіхів у ІІ Обласному етапі конкурсу!!!