Під час карантину не забувайте виконувати свою улюблену руханку. Будьте здорові!

Для розвитку та доброго самопочуття кожній людині щодня потрібно активно рухатися понад годину. А під час тривалого карантину фізичні вправи набувають ще більшого значення і стають життєво  необхідними не лише дітям, але й дорослим.

Ранкові руханки допомагають  зняти напруження, розслабитись, перемкнути увагу, підняти настрій.

На відміну від навчального закладу, вдома є більше часу, щоб дитина могла розім’ятися. Адже у звичній обстановці вона, не соромлячись, зможе робити все, що захочеться – стрибати, присідати, розтягуватися.

Чим корисна ранкова руханка?

Ранкова руханка дозволяє остаточно прокинутись, розім’яти м’язи, доставити порцію кисню до всіх клітин тіла – тому після неї з’являється відчуття зарядженості на весь день.

Також щоденна рухова активність – це запорука не лише фізичного, але й психологічного здоров’я:

  • знижує дратівливість і тривожність;
  • додає впевненості в собі;
  • сприяє соціальній інтеграції у суспільстві.

Якщо людина недостатньо рухається, у неї може розвинутись гіподинамія. Цю хворобу ще називають хворобою цивілізації. У разі гіподинамії погіршуються кровообіг, дихання, травлення, знижується м’язова сила.

Страждають й інші функції організму: гіршають пам’ять, увага, знижується розумова і фізична працездатність. Імунітет знижується, людина частіше хворіє. Так, що згадуємо нашу руханку і будьте здорові!

https://youtu.be/US09ErKIAX4