ПІДСУМКИ ОНЛАЙН-КОНКУРСУ

З метою збереження рухової активності студентської молоді під час дистанційного навчання та заохочення  до здорового способу життя в нашому коледжі з  (02.11.20. по 20.12.20.) пройшов онлайн конкурсу-змагання під девізом  „Спорт і фізкультура знову: і у коледжі, і вдома“.   Виконання завдань конкурсу відбувалися в приміщеннях або на відкритих майданчиках із врахуванням вимог карантину.

Нашим студентам було запропоновано шість конкурсів.

1.Конкурс-змагання „М’яч футбольний б’ю ногою, балансую – головою“(юнаки).

  1. 2. Конкурс-змагання „Міцніші руки – у сильніших духом (юнаки та дівчата).“ (Згинання-розгинання рук в упорі лежачи).
  2. Конкурс-змагання „Стрибай-стрибай, а сусідам не заважай! (дівчата)“. (Стрибки зі скакалкою).
  3. Конкурс-змагання „Сила – плюс, хвороби – мінус“ (юнаки та дівчата). (Вправа на розвиток м’язів пресу).
  4. Конкурс-змагання „Планка“ (юнаки та дівчата). Виконання стійки „планка класична на ліктях“.

6.Конкурс малюнків „Люблю спостерігати за „зірками“ (юнаки та дівчата). (Виконати малюнок улюбленого спортсмена/команди).

 

Переможцями відповідно номінацій стали: студент групи ХТ-1-09-20 Бублик Віталій, Кулик Ірина, група СП-10-09-18, Машкаренко Едуард, група ХТ-2-09-20, Гончаренко Ангеліна, група ХТ-2-09-20, Дядюсь Ростислав, грпа ХТ-10-09-19 , Шуплина Крістіна, група ХТ-10-09-19, Шаповал Дарина група, ПТ-5-09-18. В конкурсі малюнків перемогли Ліпарт Данило, група ХТ-12-11-19 та Решанік Марія, група ХТ-2-09-20.

Переможці конкурсу будуть нагороджені грамотами , а їхні матеріали та результати конкурсу  поширювались на інтернет-сторінках спортивних освітянських видань та засобів масової інформації.

Отож, онлайн-конкурс вже завершився, тож побажаємо нашим студентам успіхів у майбутніх змаганнях.

І головне, будьте здорові!