З 15 до 19 квітня проходив тижневик циклової комісії спеціальних дисциплін туристичного спрямування.

В рамках тижневика студенти, викладачі та працівники технікуму мали змогу ознайомитись зі специфікою роботи працівників туристичної сфери, дізнатись про сучасні види відпочинку та спорту, сформувати позитивне ставлення до здорового способу життя.

Щодня зачитувались радіогазети та на великій перерві у вестибюлі технікуму можна було здійснити віртуальні мандрівки найцікавішими місцями нашої планети та обрати наймальовничіші маршрути для відпочинку в Україні.

Під час тижневика були проведені олімпіади з навчальних дисциплін, переможцями яких стали:

• «Організація готельного обслуговування» – студентка групи Т-3-09-17 Мірошніченко Марія.
  • «Технологія і організація туристичного обслуговування» – студентки групи Т-1-09-16 Таран Анастасія та Жура Вікторія.
  • «Друга іноземна мова професійного спрямування» —  студентка групи Т-1-09-16 Таран Анастасія.
  • «Іноземна мова за професійним спрямуванням» — студентка групи Т-1-09-16 Таран Анастасія.
  • «Іноземна мова» —

Протягом тижневика у вестибюлі технікуму милувала око виставка  туристичних сувенірів «З усього світу», де були представлені найрізноманітніші вироби, привезені з різних куточків світу.

У понеділок, студенти спеціальності «Туризм» здійснили оглядову екскурсію містом «Черкаси – місто над Дніпром», а у вівторок ознайомилися з експозицією фотовиставки «Так починалась наша область» (Черкащина у 1950-1980-их роках).

У середу, 17 квітня було проведено вікторину «Цікава географія» перемогу в якій здобув студент групи Т-1-09-16 Поздняков Дмитро.

Для підтримки здорового способу життя студентів технікуму, профілактики асоціальних явищ, зміцнення здоров’я, нервово-психічного розвантаження, відбулися змагання за першість технікуму з футзалу а також товариська зустрічі з волейболу між студентами технікуму та учнями школи № 8.

Емоційно-насичено пройшов розмовний клуб на тему: «Важливість іноземних мов у моїй майбутній професії», в якому брали участь студенти всіх спеціальностей. У четвер між студентами ІІ і ІІІ курсу спеціальності «Туризм» відбувся географічний турнір «Європа – наш дім», в якому здобула перемогу команда групи Т-1, Т-4  «Євротревел».

У п’ятницю студенти спеціальності «Туризм» взяли участь у Workshop готельно-ресторанного бізнесу та туризму «Черкащина – безмежні туристичні можливості», що проходив на базі Східноєвропейського університету економіки і менеджменту.

Циклова комісія вдячна активним студентам за участь у роботі тижневика і зичить їм успіхів у навчанні та перемог у професійній діяльності.