Після закінчення навчання в 9-му класі учні матимуть три варіанти продовження навчання. Про це, під час зустрічі з директором департаменту професійної освіти і зайнятості GOPA Consultants Мартіном Еглітца та регіональним директором Інституту DVV International Анітою Якобсоне, повідомив заступник міністра освіти і науки Павло Хобзей.

За словами заступника міністра, у разі, якщо буде прийнятий закон «Про освіту», в Україні змінюватиметься структура середньої освіти.

Для випускників 9 класу перехід до старшої школи супроводжуватиметься зовнішнім оцінюванням. За результатами якого, школярі матимуть три траєкторії продовження навчання.

Перша – це багатопрофільний академічний ліцей, який буде готувати школярів до вступу у заклади вищої освіти.

Друга траєкторія навчання – професійний ліцей, третя – професійний коледж.
Передбачається, що професійні ліцеї готуватимуть кваліфікованих робітників, професійний коледж – молодших спеціалістів.

Також студенти професійних ліцеїв та коледжів за бажанням матимуть можливість продовжити своє навчання у вищих навчальних закладах.За матеріалами Освіта.ua

15.12.2015