Кожний студент, який виявив бажання проживати в гуртожитку, для отримання місця в кімнаті повинен:

1. Оплатити вартість проживання в гуртожитку за п’ять місяців у розмірі 1950.00 грн. (в філії Приватбанку по вул. Вернигори, або в будь-якому банку).
  2. В кім. 17 (II поверх гуртожитку) отримати Ордер на поселення та підписати контракт.
  3. 3. В медпункті технікуму (І поверх гуртожитку) пройти медичний огляд. З собою мати результати флюорографіі та щеплення.
  4. В кабінеті техніки безпеки (І поверх гуртожитку) з 10.00 пройти Інструктаж з техніки безпеки при користуванні електроприладами, пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності.
  5. В кім. №16 (II поверх гуртожитку) заповнити бланк для реєстрації, здати квитанцію про сплату за проживання в гуртожитку на суму 1950.00 грн., квитанцію на 13.60 грн. (послуги паспортного столу) та отримати ключі від кімнати.

Студенти старших курсів, що проживали в гуртожитку здають тільки квитанцію за оплату вартості проживання в гуртожитку.

1. З Ордером на поселення, в якому будуть проставлені підписи (див. п.2-5), отримати необхідний м’який інвентар у каштелянта (І поверх гуртожитку). Здати ордер каштелянту.

Порядок поселення в гуртожиток обов’язковий для усіх студентів І, II, III та IV курсів. Всім студентам при собі мати квитанцію про оплату вартості проживання в гуртожитку за 5 місяців, та результат флюорографії.

Студентам I курсу, крім цього, необхідно мати при собі:

1. Паспорт та талон зняття з реєстрації.
  2. Хлопцям — Приписне свідоцтво або військовий квиток з штампом про зняття з обліку.
  3. Окрему квитанцію на суму 13.60 грн. (послуги паспортного столу).

Збори батьків та студентів нового прийому відбудуться 30 серпня об 11:00, в актовій залі технікуму.