З 20 березня по 7 квітня 2017 року проходила навчальна практика студентів Черкаського комерційного технікуму спеціальності «Соціальна робота» у державних, недержавних установах, організаціях міста Черкаси (Управління Пенсійного фонду України  у м. Черкасах Черкаської області,  Обласне Товариство Червоного Хреста України, Правозахисний центр, Територіальний центр соціальної допомоги Соснівського району). Ці установи і заклади повністю забезпечили виконання програми практики для відповідного освітньо-кваліфікаційного рівня.

Саме на цих підприємствах майбутні соціальні працівники змогли вдосконалити свої теоретичні знання та набути практичних навичок щодо організації соціального захисту різних верств населення. Перш за все студенти познайомились із завданнями та функціями окремих відділів, категоріями громадян, які знаходяться на обліку, разом із спеціалістами відділів здійснювали прийом громадян, які зверталися за призначенням, перерахунком, виплатою пенсій, отриманням консультацій правового характеру, наданням соціальних послуг, таких як: догляд вдома, соціальна адаптація та ін.

Також під час навчальної практики студенти групи СП-7 змогли ознайомитися та безпосередньо взяти участь у благодійних акціях, що проводили бази практики.

За період  проходження практики студенти набули професійних навичок в роботі з відвідувачами, працювати з людьми, відповідальності до роботи з документами, навчилися відповідально ставитися до виконання професійних завдань.